Na těchto stránkách Vás vítá Zeno                                                      

Jsme fandové kulečníku.Ale můžeme si tady povídat o všem možném ( i nemožném ),prostě o všem,co zajímá normálního pracujícího člověka.

 

Pokud máte nějaké vlastní zajímavé příspěvky z jakékoli oblasti Lidského Bytí,klidně je tady publikujte.Dovoleno téměř vše ( kromě vulgarit všeho druhu, rasistických námětů,pomluv a podobně ).

 

Dne 20.října 2012 se uskutečnil ¨První Měsíční Turnaj¨ :

Fotky najdete v sekci Fotogalerie.

A proč Měsíční?Bude se hrát každý měsíc o malý pohár.Na závěr sezony - asi tak v dubnu nebo květnu - se bude hrát o velký pohár.O ten si zahrají čtyři nejlepší (s nejvyšším bodovým ohodnocením).

Tak tohle jsou poháry pro vítěze - velký s postavou hráče s tágem a malý.

Ne nadarmo se říká,že "V HOSPODĚ JE LÍP NEŽ NA SVĚTĚ!" Je nám tady fajn.Ale bylo by potřeba to prostředí trochu zkrášlit,tak jsme se 24.11. pustili do malování. Všichni účastníci této akce se snažili,seč jim síly stačily a tak jsme mohli v 18 hodin přivítat první návštěvníky do nově vymalované hospůdky.Taky se fotilo - viz níže.

 


 

Druhý Měsíční Turnaj se uskutečnil už v sobotu 17. listopadu 2012,tedy ještě před malováním.Toho jsem se nezúčastnil,byl jsem v pracovním procesu.Bylo celkem sedm hráčů,finále si zahráli tři nejlepší a skončilo to remízou.Hráči se dohodli na tom,že budou hrát na pět náběhů a podle výsledku se stanoví pořadí. A znovu vyhrál Pitkin.

 

Teď v prosinci jsme si zahráli - 15.12.2012 - Vánoční Turnaj.Účast přislíbilo sedm hráčů.Hrálo nás pouze šest a vůbec se mi tento Turnaj nelíbil.V první řadě přišel Don Presidento pozdě,a musím říct že i "jemně pod vlivem"!Začalo se hrát tedy bez něho.Proč ze sedmi přihlášených hrálo jen šest?Don Presidento prohlásil,že Pitkin hrát nebude a když chce vyhrávat poháry,ať jde hrát někam jinam.To bylo ZÁVAŽNÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL,která jsme si stanovili,protože hrajeme Otevřený Turnaj,tedy přístupný každému zájemci!!!A to i v případě že by v době registrace přišel jen na sodu a WC a zaujalo by ho to.

V Turnaji jsem skončil poslední.To proto,že atmosféra nebyla dobrá.Ani já jsem nebyl v dobré psychycké kondici po tom,co jsem Pitkinovi vracel jeho registrační poplatek a vysvětloval mu,proč nebude hrát.

 

 

Po této zkušenosti jsem se rozhodl,že skládám funkci a nechci se už na pořádání Turnajů podílet.A nejsem rozhodnut,jestli se ještě nějakého Turnaje zúčastním.Kdykoliv budu v hospůdce a bude si někdo chtít zahrát,budu rád a zahraju si.Ale takový Turnaj už NE!
A tady přidávám kopii své rezignace :

ZenoPiťa.docx (13,4 kB)

 

A NEBOJTE SE - STRÁNKY POJEDOU DÁL! 

 

 

 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.